Zapraszamy

Chcesz spróbować swoich sił w kendo, ale obawiasz się że nie masz odpowiedniego sprzętu do trenowania? Bez obaw, na pierwszy trening wystarczy Ci jedynie wygodny strój sportowy.

Nie rzucimy Cię od razu na głęboką wodę, zajęcia zawsze są dostosowane do poziomu ćwiczących, a podczas treningów dzielimy się na odpowiednie grupy!

W grupie początkującej prowadzi zajęcia Sensei Janusz Stępowski – posiadający bardzo duże doświadczenie trener, który wyszkolił już wielu adeptów kendo. Sprawia, że zajęcia są ciekawe i na pewno wyniesiecie dużo z każdego z treningów.

Grupę trenującą w bogu prowadzą m. in. Sensei Dariusz Pyż oraz Bartosz Gorczyca, posiadający duże doświadczenie zarówno w treningach oraz wielu turniejach kendo. Zawsze zwracają uwagę na podstawy i szczegóły, ale gdy trzeba to dzięki ich pomysłowi na trening możecie poczuć czym jest prawdziwy ogień!🔥🔥🔥

Nie bójcie się przyjść na trening, nasza kadra instruktorska na pewno pomoże Wam się odnaleźć. Najważniejsi dla nas jesteście Wy, czekamy na Was!

Do zobaczenia na najbliższym keiko!🤩

Kategorie: Kendo, Treningi
facebook